Location Cerhovice Job type HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
  • Mzdové ohodnocení: dle zkušeností
  • Řidičský průkaz: B
  • V případě zájmu o pozici, kontaktujte prosím: Lenku 724 503 265
  • Životopis pošlete na: L.KOVAROVA@MYROLINE.COM

Hledáme kolegu nebo kolegyni na vytěžování několika kamionů. Buď je lze vodit po ČR a nejsou potřeba jazykové znalosti anebo po západní Evropě a tam se hodí angličtina nebo němčina.

Jsme rodinnou firmou založenou v roce 1989, která stále investuje do rozvoje nejen společnosti, ale i svých zaměstnanců.

V současné době naši dispečeři vodí 80 aut, z toho 10 vozů pro vnitrostátní přepravu a zbývajících 70 vozů směřuje hlavně do Francie, Německa, Holandska, Belgie a Itálie.

Naše pobočky jsou v Cerhovicích a v Chebu, obsazujeme pozici na dispečera/ku pro VKD a pozici pro dispečera/ku MKD v obou lokalitách.

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, důslednost a loajalitu
  • znalost práce s PC – MS Office
  • pro pozici MKD je potřebná znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • pro pozici VKD není cizí jazyk podmínkou
  • praxe na dané pozici výhodou

Náplň práce

  • řízení, plánování a organizování přeprav, zajišťování vytěžování vozidel
  • vyřizování objednávek, dohled nad zakázkami
  • zodpovědnost za dodržování termínů dle požadavků zákazníků
  • přímá komunikace s řidiči
  • vedení související administrativy
  • řešení mimořádných situací

Nabízíme:

  • práci na HPP v přátelském kolektivu
  • motivující nadstandartní finanční ohodnocení dle výkonu
  • služební telefon ( možnost začlenění rodinných příslušníků do vnitropodnikové mobilní sítě )
  • počítač i pro soukromé účely
  • masáže jednou za 14 dní na pracovišti
  • výuka anglického a francouzského jazyka na pracovišti
  • po zapracování možnost získání služebního auta
  • možnost občasné práce z domova
  • vybavená posilovna na pracovišti