PROFIL SPOLEČNOSTI

Držíme slovo. Každý den. Od roku 1989.

kilometrů
0 mil
ujedou trucky a vozidla Roline každý rok
kvalifikovaných zaměstnanců
0
se stará o zásilky 24/7 
zásilek
0 tis
pro vás každý rok přepravíme
vlastních vozidel
0
 Roline firemní flotily

ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o.

Společnost ROLINE:

Navázat spolupráci

Najdeme efektivní řešení pro vaše přepravní požadavky.
Zdeněk Achberger
Obchodní ředitel
Přehrát video o ROLINE - sidlo Rudná u Prahy

Pro našeho dlouholetého partnera Texaco oleje – autorizovaný distributor Prista Oil Czech máme speciální soupravu.

Naši partneři s námi spolupracují dlouhodobě

V dynamickém a turbulentním prostředí automotive potřebujete především spolehlivé a flexibilní partnery. Firma Roline Internationale Spedition, s.r.o. a její služby pro nás splňují tyto požadavky na 100 %. Mnoho let vzájemné a rozrůstající se spolupráce jsou tím správným důkazem.

Vzhledem k charakteru a atypickým rozměrům našich výrobků klademe také velké nároky i naše partnery nevyjímajíc přepravce.
Společnost ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o., je náš dlouholetý partner v zajišťování přeprav, především pro jejich flexibilní a profesionální přístup.
Spolehlivost, jejich nasazení a vzájemný respekt s důrazem na naše potřeby, je a byl vždy základem naší skvělé spolupráce.

Miroslav Foriška
Warehouse supervisor

Při výběru logistického partnera je pro nás zásadní dlouhodobá spolupráce, která dává smysl oběma stranám. A to z toho důvodu, že požadujeme flexibilitu a řešení v rámci zajištění celého logistického procesu. Spolupráce navíc vždy vyžaduje získání znalostí a procesu zákazníka a to nelze bez aktivního přístupu dodavatele. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro společnost ROLINE, která nejen naplňuje naše požadavky a očekávání, ale proaktivně nám i pomáhá zvládat neočekávané situace tak, abychom vše zvládli a uspokojili naše zákazníky.

Jan Peths
General Manager, Vorwerk CS

Historie ROLINE

Základy naší společnosti byly položeny v ČSSR, již v dubnu 1989. 

Pan Martin Záboj, zakladatel a majitel ROLINE, získával zkušenosti na silnicích při poskytování vnitrostátní autodopravy za volantem Š 706. Ještě během roku 1989 přibyly dvě návěsové soupravy československé provenience.

Dnes je ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o. organizací, která zajišťuje mezinárodní přepravu po celé Evropě. Nabízí kompletní portfolio logistických služeb včetně lodní a letecké dopravy a disponuje vlastním širokým vozovým parkem. Logistická a distribuční řešení nabízí v několika lokacích v ČR i zahraničí.

+420 733 166 028

Po - Pá 8:00 - 17:00

Napište nám

info@myroline.com

Dispečink 24/7

+420 226 223 175

Přejít nahoru