KDE POMÁHÁ NADAČNÍ FOND ROLINE

Podpora pro Vláďu L.

Pomáháme zmírňovat dopady nespravedlností

Drahé kolegyně, drazí kolegové,

chceme se s Vámi podělit o další příběh jednoho z našich zaměstnanců, pana Vládi L., který je v ROLINE zaměstnán již 11. rokem jako řidič v mezinárodní dopravě. Mnozí z Vás ho znají jako usměvavého a věčně pozitivně naladěného chlapíka, který se práce nebojí. 

Bohužel nešťastné náhody se dějí a jedna z nich potkala právě našeho Vláďu, když mu začala v létě jeho řádná dovolená. Prodělal mozkovou příhodu při cestě v osobním vozidle a díky tomu havaroval. Byl hospitalizován v nemocnici v Karlových Varech s několika dalšími komplikacemi. Pro jeho rodinu a celý pracovní tým to byl velký šok.

Všichni jsme ale nepřestávali věřit, že Vláďa se nevzdá a bude bojovat. Po 4 týdnech se podařilo přesunout Vláďu do rehabilitačního centra a tam začala jeho rekonvalescence nabírat na obrátkách. Poctivě cvičil několikrát denně a snažil se ze všech sil postavit se na vlastní nohy. To se mu po 5 týdnech plného nasazení podařilo a všichni z toho máme velkou radost. Teď je Vláďa zpět v domácím prostředí a k plynulé chůzi mu pomáhá pro jistotu jedna berlička. Čeká ho ještě několik vyšetření a my opět nepřestáváme věřit, že zahodí i toto poslední omezení a vrátí se zpět do hry.

NF ROLINE se podílel na léčebných výlohách a tímto chceme vyzvat i Vás, pokud byste cítili nutkání Vláďovi pomoci i jinak, než jen laskavou zprávou či telefonním hovorem nebo ještě lépe návštěvou, tak můžete prostřednictvím sbírky, kterou spouštíme právě teď, přispět také finančně.

NF ROLINE byl zřízen hlavně na tyto účely, abychom se semkli a pomohli lidem z naší rodiny v situacích, kdy je postihla nepřízeň osudu.

Zároveň prohlašujeme, že částka, která bude vybraná od 29.11. do 22.12.2023, tak NF ROLINE ji zdvojnásobí a předá kompletně Vláďovi jako dar. 

Buďme k sobě štědří a laskaví, protože osud nám mnohdy staví různé překážky na našich životních cestách. 

Děkujeme za Váš čas a příspěvek

Přispět můžete jednoduše naskenování QR kódu níže. Pokud chcete přispět:

500 Kč
200 Kč
100 Kč
libovolnou částku

Číslo účtu NF ROLINE u Raiffeisenbank je 7166721002/5500.

Společnost ROLINE jako zakladatel NF ROLINE, je jeho stálým donátorem.
Více o Nadačním fondu se můžete dočíst tady.

Se srdečnými díky a pokorou

Bc. Adéla Gužalovičová
Předsedkyně NF ROLINE

„Žel, že na konci života vidíme, jak málo jsme uskutečnili z těch dobrých věcí, které jsme v minulých letech hodlali vykonati. Proto nikdy dobré konání neodkládej na dobu pozdější.“
Jan Amos Komenský

Přejít nahoru