Location Cheb, Rudná Job type Plný úvazek
  • Speciální požadavky: Německý nebo Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • V případě zájmu o pozici, kontaktujte prosím: Lenku Kovářovou
  • Životopis pošlete na: l.kovarova@myroline.com

Náplň práce

  • vyřizování objednávek, dohled nad zakázkami
  • přímá komunikace s řidiči
  • vedení související administrativy
  • řešení mimořádných situací
  • řízení, plánování a organizování přeprav,  zajišťování vytěžování vozidel

Nabízíme:

  • práci na HPP v přátelském kolektivu
  • motivující nadstandartní finanční ohodnocení dle výkonu
  • fitko a masáže na pracovišti, sportovní aktivity
  • služební telefon, (možnost začlenění rodinných příslušníků do vnitropodnikové mobilní sítě)
  • firemmní akce
  • odborná a profesní školení

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s trasováním, tvorbou cen a dispečerskou činností jsou výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, důslednost a loajalitu
  • znalost práce s PC – MS Office
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni