Roline

Nadace Truck HELP

1. 2. 2017

Vzhledem k našim zkušenostem v dopravě a s ní spojenou problematikou, jsme se rozhodli stát od února 2017 stálým partnerem Nadace Truck HELP a pravidelně se tak podílet na její podpoře.

ROLINE je dynamickou organizací a neustále hledá nejvhodnější způsoby, jak být prospěšnou organizací svému okolí, jak být dobrým sousedem. Jednou z našich nových aktivit v tomto směru je podpora Nadace Truck HELP, s níž byla navázána spolupráce letošní rok v únoru.

Společenská odpovědnost, je jedním ze základních kamenů organizační kultury ROLINE a je integrální součástí naší širší firemní mise. Rozhodli jsme se podpořit charitativní účely Nadace Truck HELP, která poskytuje podporu a pomoc rodinám, které ztratili tátu a manžela při dopravní nehodě, ke které došlo v rámci výkonu povolání (profesionální řidič kamionu či autobusu).

Dětem, které postihla tato rodinná tragédie je poskytována pomoc a podpora Nadace Truck HELP až do doby, než ukončí své středoškolské studium.

Pokud znáte ve svém okolí někoho, komu zahynul táta při výkonu povolání profesionálního řidiče, povězte mu o nadaci Truck HELP.

Téma pomoci dětem je citlivé pro nás pro všechny.

Pokud jste dosud nenašli ten správný způsob jak pomáhat správným věcem i vy, už nemusíte přemýšlet jak a komu přispět. Od této chvíle se může každý z Vás kdykoli zapojit formou DMS TRUCKHELP 87777 (cena dárcovské sms je 30Kč, nadace získá 28,50Kč).

Přikládáme rozhovor s ředitelkou Nadace Truck HELP Terezou Vítovou, kde jsou shrnuty uplynulé roky činnosti Nadace a jejich zhodnocení. Rozhovor zde

Více informací o činnosti samotné nadace naleznete na www.nadacetruckhelp.cz